yüzme


İngiliz Kültür Eğitim Kurumları güvencesi ile British Kids Fine Arts Anaokulları 2-6 yaş grubundaki tüm çocukların sanat yeteneklerine ve dil kazanımlarına hitap etmektedir.

Avrupa Birliği Konseyi tarafından akredite edilmiş olan ve Türkiye’de sadece İngiliz Kültür Eğitim Kurumlarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyolarına uyumlu eğitim sistemimiz ile tüketici haklarına saygılı bir eğitim modeli sunmaktayız.

British Kids Fine Arts Anaokulları projesi ile erken çocukluk döneminde motor becerileri geliştirmenin en doğru yöntemi olan sanat çalışmaları İngilizce dil eğitimi ile birleştirilerek ortaya çocuklarımızın daha küçük yaşlarda ana dillerine yakın seviyede İngilizce konuşmaları sağlanmaktadır. Aynı zamanda bu proje ile çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkararak istedikleri alanda sanatsal gelişimlerini sağlıyoruz.

Güzel sanatlar bir çocuğun estetik algısının gelişmesinde ve sahip olduğu yeteneklerin keşfedilip geliştirilmesinde büyük öneme sahiptir. Belki geleceğin ressamları, müzisyenleri ya da dansçıları bu alanlarla ilk kez tanışacaklardır. İleride bu alanlarda çalışmayacak olsalar da zengin bir estetik görüş kazanacak, sanat duyarlılığını yaşamlarının en önemli yıllarında kalıcı bir biçimde kazanacaklardır. Sanatın kendilerini ifade etmenin farklı bir yolu olduğunu fark edeceklerdir.

Bizi Tanıyın

Etiket Bulutu

antalya yüzme kursu, yüzme kursu antalya, antalya yüzme, yüzme antalya, antalya çocuklara yüzme kursu, antalya çocuk yüzme, antalya yetişkinlere yüzme kursu, 2019 çocuk yüzme kursu, 2019 yüzme kursu, antalya profesyonel yüzme kursu

Sosyal Ağlar