yüzme

Hakkımızda

Biz kimiz ?

Benim adım Emrah Koçak. Ben Antalya Prestij Spor Kulübü'nün kurucusuyum. Web sitemizde yüzme ve yüzme kursları ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Eğitimlerimizi Akdeniz Üniversitesi BESYO kapalı yüzme havuzunda gerçekleştiriyoruz. Antalya Prestij Spor Kulübü olarak hizmet veriyoruz.
Antalya Prestij Spor Kulübü, 2010 yılında gençlere spor ruhunu ve spor ahlakını öğretebilmek, gençlerimizi spor yolu ile eğitmek, Türk sporuna başarılı sporcular yetiştirmek ve gençlerimizi hayata güçlü bireyler olarak hazırlamak amacıyla kurulmuştur.

İlkelerini sporun bireye kazandırdığı; centilmenlik, dürüstlük, mücadele gücü, paylaşma, dayanışma, arkadaşlık ve takım ruhu gibi pozitif değerler olarak belirler, bu ilkeler doğrultusunda da 14 yıldır gençlerimize ve ailelerine hizmet verir.
Kurucularının ve yöneticilerinin de sporcu olmaları ve spor camiasının içinden gelmeleri genç sporcu adaylarına örnek olmalarına ve onlarla daha yakın diyalog kurmalarına yardımcı olmaktadır. Eğitim ve sporun iç içe kavramlar olduğunun altını çizen Antalya Prestij Spor Kulübü; sporun iyi bireyler yetiştirme yolunda bir amac değil araç olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Sportif başarı hedefinde kaliteli ve iyi eğitim şarttır. Bu nedenle tüm sporcularımızın eğitim hayatları da düzenli olarak takip edilmekte ve denetlenmektedir. Antalya Prestij Spor Kulübü'nün başarısında ki en önemli etken disiplinli çalışma ve düzenli eğitimdir.

Image

Bizi Tanıyın

Etiket Bulutu

antalya yüzme kursu, yüzme kursu antalya, antalya yüzme, yüzme antalya, antalya çocuklara yüzme kursu, antalya çocuk yüzme, antalya yetişkinlere yüzme kursu, 2019 çocuk yüzme kursu, 2019 yüzme kursu, antalya profesyonel yüzme kursu

Sosyal Ağlar